Nesklánějme se před zlobou a intrikářstvím !

Sportovní aktivity

Extraliga ledního hokeje (17.11. 2009)

V úterý 17.11. 2009 jsme navštívili derby Vítkovice - Zlín. Filípek překvapil - vydržel celý zápas i přesto, že jsou mu teprve necelé 2 roky :-)

Výstup na Lysou Horu (27.9. 2009)

V neděli ráno jsme pár minut po 7 hod. ranní začali "časovku" na Lysou Horu. Startovali jsme od hotelu Bezruč. Na vrcholu jsme byli za rovných 60 minut. Uffff :-))

6.7. 2009 LIBINA - První krůčky fotbalového juniora

  Filípek je skutečně velkým fandou všeho co se kutálí a do čeho se dá koupnout popř. s tím hodit. V "přípravném kempui" na Libině pořádně potrénoval. Je kvalitním zárodkem dobrého chlapa !!!

5.7. 2009 - Turnaj v nohejbale na Libině

Zúčastnili jsme se místního turnaje v nohejbale tříčlenných družstev. Herně jsme na tom nebyli nejlépe, ale co se týká našich "mužných" postav, tak jsme určitě zabodovali :-). Zvláštní cenu jsme dostali v kategorii "Nejtěžší družstvo". Konečné 4. místo bylo úspěchem.

27.6.2009 - Nohejbal ve Šternberku

  Tak jako každý rok se poslední víkend v červnu odehrál nohejbalový turnaj ve Šternberku. Letos se zúčastnilo 8 trojic. V trojici s Jirkou (brácha) a Kamilem jsme vybojovali 4. místo. Výkonost jde stále "nahoru" - loni jsem byl třetí a předloni druhý :-).  

15.6. 2009 Čokoládová tretra na Vítkovické stadionu v Ostravě

Jako každý rok, tak i letos se pořádaly atletické bežecké závody pro nejmenší a to pod názvem "Čokoládová tretra". V loňském roce proběhl Filípek cílovou pásku v kategorii "kočárky". Taťka sice dělal co mohl, ale nevyhráli jsme. Důležitá byla účast a radost z pohybu. Letos se poprvé po svých...

14.6. 2009 Výjezd na kolech - Děhylov Loděnice

Filípek s novou cyklistickou přilbou - slušímu to a nejen mu :-))    

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode